Teleman

Wzór | sezon 5 odc. 81

(Numb3rs: The Decoy Effect)

serial kryminalny USA 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Don z zespołem poszukują porywaczy. Sytuacja staje się poważniejsza, gdy przy bankomacie ginie kobieta. Rozpoczyna się pościg za przywódcą gangu. Agentka Nikki ma wystąpić w roli przynęty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Piąty sezon popularnego serialu, którego bohaterami są agent FBI Don Eppes oraz jego brat, geniusz matematyczny Charlie. Wspólnie rozwiązują oni skomplikowane sprawy, w których konwencjonalne metody stosowane przez FBI nie wystarczają. Akcja pierwszych odcinków sezonu nawiązuje do wydarzeń z finału sezonu czwartego. Charlie zostaje uniewinniony i oczyszczony z zarzutów. Tymczasem Don zgłębia tajniki judaizmu. Do zespołu dołącza agentka Nikki Betancourt. Natomiast Buck Winters opuszcza więzienie i za wszelką cenę zamierza zemścić się na Donie.

W tym odcinku

Don i jego zespół zajmują się poszukiwaniem grupy porywaczy. Sytuacja staje się bardziej poważna, kiedy podczas rabunku przy bankomacie ginie kobieta. Rozpoczyna się pościg za przywódcą gangu. Nowa agentka Nikki zgadza się wystąpić w roli przynęty. Zaangażowanie w sprawę Charliego przysparza kłopotów Donowi.

Występują

Twórcy

Ładuję...