Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3145

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zuza przekonuje męża, aby przeprowadził się z Ulą do Szwajcarii. Ula słyszy ich rozmowę. Podoba jej się ten pomysł. Karina namawia Kamila, by podjął próbę objęcia stanowiska ordynatora.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Zuza przekonuje męża, aby przeprowadził się z Ulą do Szwajcarii. Ula słyszy ich rozmowę i bardzo podoba jej się ten pomysł. Karina namawia Kamila, by podjął próbę objęcia stanowiska ordynatora. Ma on jednak wątpliwości. Dyrektor Król podejmuje coraz bardziej kontrowersyjne kroki, żeby przekonać Hoffera do pozostania w kraju. Adam do samego końca czeka z nadzieją, że Daria przyjdzie się z nim pożegnać przed planowaną wyprawą. Dziedzicówna godzi się w tym czasie z Luizą. Iza i Jerzy wpadają w wir pracy po powrocie ze wspólnego wyjazdu. Dudek dostaje świetne zlecenie od wydawczyni, która zezwala mu na napisanie dowolnej książki. W fitness klubie Izy doszło do znaczących zmian bez jej wiedzy. Brzozowska zwalania menadżera i wkrótce trafia do szpitala.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...