Teleman

Normalni ludzie (2/12)

(Normal People)

serial obyczajowy Irlandia/​Wielka Brytania/​USA 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Connell i Marianne spędzają razem noc. Następnego dnia chłopak próbuje usprawiedliwić przed kolegami to, że opuścił weekendowe spotkanie. Stara się zmieniać temat, gdy ktoś pyta o pracę jego matki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Niewielkie miasteczko w zachodniej Irlandii. Nastoletnia Marianne (Daisy Edgar-Jones) nie przepada za towarzystwem rówieśników i uważana jest za samotniczkę. Często zdarza jej się wchodzić w konflikty z nauczycielami, a koledzy nigdy nie szukają jej towarzystwa. Connell (Paul Mescal) to jej zupełne przeciwieństwo. Odnoszący sukcesy w sporcie, przystojny chłopak cieszy się popularnością w szkole. Pewnego dnia zachodzi do domu Marianne, gdzie pracuje jego matka, Lorraine (Sarah Greene). Czekając na nią, nawiązuje kontakt z dziewczyną. To jedno przypadkowe spotkanie bardzo ich zbliża. Wkrótce więź nastolatków staje się coraz silniejsza. Nie chcą jednak mówić o swoich uczuciach nikomu w szkole. Fabuła serialu powstała na podstawie powieści autorstwa Sally Rooney o tym samym tytule.

W tym odcinku

Connell i Marianne spędzają razem noc. Następnego dnia chłopak próbuje jakoś usprawiedliwić przed kolegami to, że opuścił weekendowe spotkanie. Stara się też zmieniać temat, gdy ktoś pyta o pracę jego matki. Dziewczyna natomiast mierzy się z dociekliwością brata, który koniecznie chce wiedzieć, gdzie siostra ciągle wychodzi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...