Gomorra 3 (28)

serial kryminalny Niemcy/​Włochy 2017  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Chanel zostaje uniewinniona i wychodzi z więzienia, dzięki fałszywym zeznaniom Marinelli. Gennaro, w zamian za wsparcie klanu Savastano, obiecuje jej niezależność i zgadza się, aby zatrzymała rewiry.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja historii o tajemnicach neapolitańskiej mafii. Po tym jak przywódca klanu, Pietro, został zamordowany, obowiązki przejął jego syn Genny. Mężczyzna musi samotnie zarządzać biznesem i uporać się z zagrożeniem ze strony wymiaru sprawiedliwości. Ciro jest zrozpaczony po utracie najbliższych. Decyduje się wyjechać do Bułgarii, aby podjąć współpracę z wpływowym dealerem narkotyków, Valentinem (Stilian Ivanov). Szybko wraca jednak do Neapolu, aby pomóc rozkręcić interes ambitnemu Enzo (Arturo Muselli). Ekranizacja książki Roberta Saviano, włoskiego dziennikarza, który po opublikowaniu "Gomorry" musiał opuścić rodzinny Neapol w związku z groźbami ze strony mafiosów.

W tym odcinku

Chanel zostaje uniewinniona i wychodzi z więzienia, dzięki fałszywym zeznaniom Marinelli. Gennaro, w zamian za wsparcie klanu Savastano, obiecuje jej niezależność oraz zgadza się, aby zatrzymała rewiry. Rozczarowany Ciro wyrusza do Neapolu, gdzie spotyka Enza. Z czasem pomaga mu również rozkręcić interes. Tymczasem Genny wpada w pułapkę, którą zastawił na niego sam teść. Mężczyzna zostaje brutalnie pobity i dowiaduje się też, że stracił dotychczasowe sojusze, honduraskiego dostawcę i przede wszystkim rodzinę.

Występują

Twórcy

Ładuję...