Ukryta prawda | sezon 13 odc. 888

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W domu Poli i Huberta pojawia się syn mężczyzny z pierwszego małżeństwa ze swoją dziewczyną. Przez kilka lat nie utrzymywał kontaktu z ojcem. Prosi go o pieniądze, gdyż jego ukochana jest w ciąży.

Oglądaj w telewizji

Pon 19.06 7:55
TVN 7logo

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Pewnego dnia w domu Poli i Huberta pojawia się syn mężczyzny z pierwszego małżeństwa, 20-letni Konrad, ze swoją dziewczyną Dominiką. Przez kilka lat nie utrzymywał kontaktu z ojcem, jednak teraz prosi go o pieniądze, gdyż jego ukochana jest w ciąży. Hubert jest szczęśliwy, że zostanie dziadkiem i proponuje młodym, by u niego zamieszkali na jakiś czas. Konrad przyjmuje ofertę. Wkrótce potem Pola przyłapuje Dominikę na podbieraniu jej kosmetyków. Dziewczyna tłumaczy się, że pochodzi z biednego domu i poszkodowana puszcza zdarzenie w niepamięć. Okazuje się, że Dominika coś ukrywa.

Zobacz także

Ładuję...