Strażnik Teksasu | sezon 3 odc. 6

(Walker, Texas Ranger: Rainbow Warrior)

serial sensacyjny USA 1994-1995  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Walker udaje się na pogrzeb wodza Sześć Piór. Podczas uroczystości zaczyna podejrzewać, że jego śmierć nie była przypadkowa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Niezłomny stróż prawa Cordell Walker (Chuck Norris) ma za sobą wiele lat doświadczenia w walce ze złem. Zawsze spieszy na pomoc potrzebującym, nie bacząc na niebezpieczeństwo. Intuicja oraz znajomość sztuk walki sprawiają, że zawsze wychodzi zwycięsko z potyczek ze złoczyńcami. W jego misjach towarzyszy mu czarnoskóry przyjaciel James Trivette (Clarence Gilyard). Walker może również liczyć na wsparcie uroczej prokurator Alex Cahill (Sheree J. Wilson).

W tym odcinku

Starszy Indianin, wódz Sześć Piór, ginie w tajemniczych okolicznościach, które zostają uznane za nieszczęśliwy wypadek. Walker, Alex i Trivette dowiadują się jednak, że syn zmarłego, Billy Szary Wilk, podejrzewa morderstwo, ponieważ jego ojciec sprzeciwiał się odwiertom na terenie rezerwatu. Walker próbuje poznać prawdę o brudnych interesach związanych ze złożami ropy naftowej. Alex i Trivette również angażują się w śledztwo.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...