Leśniczówka (307)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Edytka dziwi się, że Beata ma taki znakomity humor. Myśli, że przyjaciółka się zakochała. Zibi podejrzewa o to samo Norberta. Menedżer chce przekonać Konrada, że to nie oni zajmują się kłusownictwem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Edytka dziwi się, że Beata ma taki znakomity humor. Myśli, że przyjaciółka się zakochała. Zibi podejrzewa o to samo Norberta. Niepokojąc się tym, menedżer postanawia przekonać Konrada, że to nie oni zajmują się kłusownictwem. Wieczorem w lesie on i kucharz odgrywają przed Beatą zaplanowaną wcześniej scenę. Do Anieli pisze poznany na portalu randkowym Filozof. Proponuje spotkanie. Listonoszka jest przerażona. Prosi o pomoc Kasię. Ruszczycówna przekonuje przyjaciółkę, by się zgodziła. Randka przybiera nieoczekiwany obrót. Rehabilitant sprawia, że Bogdan zaczyna zastanawiać się nad tym, co zamierzają Miłka i Janusz. Kiedy pielęgniarka dzwoni, że chciałaby przyprowadzić syna, żeby razem z nim upiec ciasto, Karcz się zgadza. Wypytuje chłopaka, czy jego ojciec już zaczął się pakować. Potem kontaktuje się z Szymonem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...