Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3143

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam i Dawid odbywają pojednawczą rozmowę. Potem jednak obaj spotkają się potajemnie z Darią. Do Elizy i Bruna zgłasza się znana blogerka. Ma nowy pomysł na to, jak pozyskać dawców szpiku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Adam nie chce wpuścić Dawida, który przyszedł do niego z wizytą. Ostatecznie bracia odbywają jednak bardzo emocjonalną rozmowę i w efekcie godzą się. Stwierdzają, że rodzeństwo jest ważniejsze niż jakakolwiek kobieta. Jakby przecząc tym słowom, później mężczyźni spotkają się potajemnie z Darią. Do Elizy oraz Bruna zgłasza się znana blogerka, która ma nowy pomysł na to, jak zwerbować dawców szpiku. Jej koncepcja przypada przyjaciołom do gustu. Jarek natomiast jest smutny, zamyślony. Idzie do szpitala odwiedzić Piotrusia. Przed budynkiem spotyka zapłakaną mamę Piotrusia. Michał wciąż stosuje dietę pod okiem Marcina. Przyjaciel, by go zmotywować, przypomina o castingu do filmu. Walka o schudnięcie przynosi efekty. Po powrocie z delegacji Iga nie tylko prawie nie poznaje partnera, ale też... posądza go o romans.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...