Ukryta prawda | sezon 13 odc. 887

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wanda obwinia nastoletnią pasierbicę o to, że nieumyślnie przyczyniła się do śmierci jej męża i pogorszenia sytuacji materialnej. By ratować domowy budżet, wynajmuje pokój przystojnemu Maćkowi.

Oglądaj w telewizji

Pt 16.06 7:55
TVN 7logo
Nd 18.06 14:35
TVN 7logo

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

19-letnia Zosia jest adoptowaną córką Wandy i przybraną siostrą 17-letniej Luizy. Od czasu tragicznej śmierci ojca, macocha zaczęła mieć do niej dystans. Czuje żal i obwinia dziewczynę o to, że nieumyślnie przyczyniła się do śmierci jej męża, a co za tym idzie, do trudnej sytuacji materialnej, w jakiej teraz się znalazły. Tymczasem w domu zamieszkuje atrakcyjny Maciek, któremu Wanda wynajmuje pokój, próbując ratować budżet. Luiza robi wszystko, by go zdobyć, ale chłopak nie jest nią zainteresowany. Znacznie więcej sympatii okazuje Zosi, co staje się kolejnym powodem konfliktów.

Zobacz także

Ładuję...