Teleman

Wzór | sezon 4 odc. 76

(Numb3rs: End Game)

serial kryminalny USA 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostaje porwana rodzina byłego marine. Ci, którzy przetrzymują jego siostrę i ojca chcą zmusić go do powrotu z Meksyku, gdzie ukrywa się przed więzieniem za rzekomo popełnione zbrodnie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bracia Don i Charlie wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Don Eppes jest agentem FBI. Charlie to genialny matematyk, który za pomocą wzorów i równań odkrywa tajemnice morderstw, porwań i aktów terrorystycznych. Połączenie tych niekonwencjonalnych metod działania sprawia, że bracia skutecznie walczą z przestępcami.

W tym odcinku

Rodzina byłego marine, Claya Portera, zostaje porwana. Przetrzymujący jego siostrę i ojca przestępcy chcą zmusić żołnierza, aby wrócił z Meksyku, gdzie ukrywa się w obawie przed więzieniem za rzekomo popełnione zbrodnie. Agenci Dona odkrywają prawdziwy motyw porwania - porywacze uważają, że Clay zna miejsce ukrycia pieniędzy, które ukradli wspólnie w Iraku. Po przyjeździe do USA Clay zostaje natychmiast aresztowany. Don decyduje się wypuścić go jako przynętę. Wkrótce okazuje się, że Clay jest poszukiwany, tym razem jako główny podejrzany o zabójstwo jednego z porywaczy.

Występują

Twórcy

Ładuję...