Na sygnale: Dobra robota (283)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Nowy postanawia rozstać się z Maryną. Kuba domyśla się, co jest powodem tej decyzji. Zespół Banacha zajmuje się starszą pacjentką. Kobieta boi się, że załoga karetki zarazi ją groźnym wirusem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Nowy nadal wspiera Zosię. Mówi kolegom, że postanowił rozstać się z Maryną. Kuba od razu domyśla się, co jest powodem tej decyzji. Zespół doktora Banacha zajmuje się starszą pacjentką. Kobieta panicznie boi się, że załoga karetki zarazi ją groźnym wirusem i nie pozwala się zbadać. Basia i Kędzior jadą do chorego, który ma zaburzenia rytmu serca. Podczas interwencji zostają zaatakowani przez napastnika z nożem, który poważnie rani Łukasza. Ratowniczka wzywa pomoc i walczy o życie kolegi. Na miejscu zjawia się policja i ekipa Wiktora, która zabiera Kędziora na salę operacyjną. Ojciec uprzedza Kubę, że w stacji znów będzie kontrola.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...