Leśniczówka (306)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Czesława, zastępując Magdę w przychodni, przekonuje się, że prowadzenie takiej placówki wcale nie jest proste. Do Edyty dociera w końcu stół do masażu. Krawczyk mówi, że nie podoba mu się jej zajęcie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Czesława, zastępując Magdę w przychodni, przekonuje się, że prowadzenie takiej placówki wcale nie jest proste. Tadeusz nie może znaleźć sobie zajęcia. Na szczęście dzwoni Pati. Chce umówić się z dziadkiem na wideokonferencję. Do Edyty dociera w końcu jej wymarzony, składany stół do masażu. Krawczyk ma okazję, by wyrazić narzeczonej, że nie podoba mu się jej zajęcie. Kiedy jednak Gałkowa robi mu masaż, zaczyna je doceniać. Nadal jednak nie zgadza się, by masowała innych. Kobieta stawia na swoim. Krzysztof z dumą pokazuje Teodorowi pierwsze pomiary zainteresowania apką FAM. Ewa umawia się z koleżanką, która załatwiła jej rozmowę kwalifikacyjną. Oświadcza, że nie przyjmie posady. Hania stawia Grzymowskiego w bardzo niezręcznej sytuacji.

Występują

Zobacz także

Ładuję...