Teleman

Wzór | sezon 4 odc. 75

(Numb3rs: Checkmate)

serial kryminalny USA 2008  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Robin, była dziewczyna Dona, ma zeznawać w procesie groźnego przestępcy. Don i jego ludzie angażują się w sprawę, gdy troje świadków zostaje zamordowanych. Robin jest następna na liście.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bracia Don i Charlie wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Don Eppes jest agentem FBI. Charlie to genialny matematyk, który za pomocą wzorów i równań odkrywa tajemnice morderstw, porwań i aktów terrorystycznych. Połączenie tych niekonwencjonalnych metod działania sprawia, że bracia skutecznie walczą z przestępcami.

W tym odcinku

Była dziewczyna Dona, Robin Brooks, przyjeżdża do Kalifornii, aby wziąć udział w procesie groźnego przestępcy. Don i jego ludzie angażują się w sprawę. Gdy troje świadków mających zeznawać w procesie zostaje zamordowanych, wszystko wskazuje na to, że Robin jest następna na liście. Don wie, że w jakiś sposób oskarżony steruje wszystkim z więzienia. Tymczasem jedyną osobą, która go odwiedza, jest nastoletni geniusz szachowy. Twierdzi on, że jedynym tematem, jaki porusza z przestępcą, jest gra w szachy. Kluczem do rozwiązania zagadki okazują się notatki o szachach, robione przez chłopaka na spotkaniach.

Występują

Twórcy

Ładuję...