Na ratunek 112: Stalker okazuje się biologicznym ojcem/Kręgarz uszkadza kręgosłup młodej amatorce streczingu (248)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Asia czuje się śledzona. Pod szkołą i domem widzi mężczyznę. Pewnego dnia zostaje przez niego napadnięta. Ucieka do domu, ale napastnik czeka na posesji. Z kolei Joanna odczuwa silne bóle kręgosłupa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Asia od pewnego czasu czuje się śledzona. Pod szkołą i pod domem widzi starszego mężczyznę. Pewnego dnia zostaje przez niego napadnięta. Dziewczyna ucieka do domu, ale napastnik czeka na nią na posesji. Joanna odczuwa silne bóle kręgosłupa. Umawia się na wizytę do kręgarza. Zabieg jest tak bolesny, że przerywa go towarzysząca jej przyjaciółka. Okazuje się, że Joanna miała dużo szczęścia - "specjalista" doprowadził do złamania rotacyjnego kręgosłupa, nie doszło jednak do przerwania rdzenia.

Zobacz także

Ładuję...