M jak miłość | odc. 1551

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta spotyka dawną koleżankę z sądu, Patrycję. Pełna energii kobieta jest rozczarowana swoim związkiem ze statecznym lekarzem Jerzym Argasińskim. Aneta nie wie, jak wyznać matce, że ją okłamała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Marta spotyka swoją dawną koleżankę z sądu, Patrycję (Alżbeta Lenska). Pełna energii kobieta jest rozczarowana swoim związkiem ze statecznym lekarzem Jerzym Argasińskim (Karol Strasburger). Aneta nie wie, jak wyznać matce, że ją okłamała. Ilona jednak sama postanawia porozmawiać z córką. Zdążyła już domyślić się prawdy, ale nie zamierza rezygnować z leczenia. W pracy natomiast Aneta postanawia rozprawić się z Arkiem. Flirtuje z nim i aranżuje schadzkę w jednym z gabinetów. Tam robi lekarzowi kompromitujące zdjęcia. Ostrzega, by więcej nie szkalował Olka. Iza dostaje od Michała propozycję awansu. Ma zostać szefową marketingu. Tymczasem dociera do niej straszna wiadomość. Jej dzieci zniknęły z przedszkola. Dyrektorka zgłasza zaginięcie Mai i Szymka na policji, a zrozpaczeni rodzice natychmiast zjawiają się na miejscu. Udaje im się znaleźć jedynie porzuconą przez chłopca zabawkę. Ola próbuje podbić serce Jakuba.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...