Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3141

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beacie i Pawłowi udaje się ustalić, jakiego mieszkania szukają. Przypadek sprawia, że oboje tego samego dnia trafiają na wspaniałe oferty. Ostatecznie narzeczeni kupują... dwa apartamenty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Po ożywionych rozmowach Beacie i Pawłowi udaje się wreszcie ustalić, jakiego mieszkania szukają. Przypadek sprawia, że oboje tego samego dnia trafiają na wspaniałe oferty. Ostatecznie narzeczeni kupują... dwa apartamenty. W dodatku każde zachowuje to w tajemnicy przed partnerem. Kuba ostatnio źle wygląda, co martwi Basię. Tłumaczy sobie jednak stan syna przemęczeniem spowodowanym nieustanną nauką. W szkole nauczyciel matematyki informuje swoich wybitnych uczniów, że udzielą dziś telewizyjnego wywiadu. Przed występem Paulina i młody Brzozowski zażywają pigułki, po czym chwalą się na wizji sukcesami. Tylko Marcel nie wytrzymuje. Nocą Przemek odkrywa tajemnicę Kuby. Do Joanny przychodzi rozgoryczona matka Zosi - dziewczynki, która według przedszkolnej wychowawczyni terroryzuje inne dzieci. Kobieta nie zgadza się z tymi oskarżeniami. Bergowie nie do końca jej wierzą, zwłaszcza, że znów muszą odebrać roztrzęsioną Misię. Franek postanawia zwerbować Agnieszkę do swojej drużyny na zawody.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...