Ukryta prawda | sezon 13 odc. 885

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Milena długo nie chciała widywać matki, ale niedawno odnowiły kontakt. Wkrótce kobieta wyznaje córce, że ktoś zabrał z jej mieszkania wszystkie oszczędności, nie pozostawiając śladów włamania.

Oglądaj w telewizji

Śr 14.06 7:55
TVN 7logo
Nd 18.06 10:30
TVN 7logo

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Milena mieszka z ojcem Krystianem i mężem Bartkiem. Jej matka Iwona porzuciła rodzinę, by związać się z innym mężczyzną. Kochanek niedawno ją zostawił. Obecnie wynajmuje mieszkanie oraz pracuje jako szatniarka na basenie. Milena długo nie chciała widywać matki, ale niedawno odnowiły kontakt. Wkrótce kobieta wyznaje córce, że ktoś zabrał z jej mieszkania wszystkie oszczędności, nie pozostawiając śladów włamania. Krystian zarzuca byłej żonie kłamstwo. Właściciel lokum podejrzewa zaś poprzednią lokatorkę, która mogła dorobić sobie klucze. Niestety, nawet po wymianie zamków sytuacja się powtarza. Tym razem znika naszyjnik Iwony. Wówczas podejrzenie pada na syna właściciela mieszkania. Policja sprawdza piwnicę, gdzie znajduje kradzione telefony.

Zobacz także

Ładuję...