Na ratunek 112: Panna młoda zostaje otruta po wyjściu z kościoła / 25-letni karierowicz dostaje zawału od nadmiaru redbulla (247)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Krzysztof zakochał się w przyjaciółce narzeczonej. Teraz zamierza się z nią ożenić. W dniu ślubu zdradzona była partnerka wręcza pannie młodej bukiet kwiatów. Okazuje się, że jest w nim trucizna.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Zaręczony z Karoliną Krzysztof zakochał się w jej przyjaciółce Alicji. Teraz zamierza się z nią ożenić. W dniu ślubu pod kościołem zjawia się zdradzona Karolina. Wręcza pannie młodej piękny bukiet kwiatów. Jak się okazuje jest w nim trucizna. Alicja po kilku godzinach zaczyna mieć niepokojące objawy. Konrad pracuje w korporacji. Ma mieszkanie na kredyt, które w połowie wynajmuje dwóm studentkom - Majce i Gosi. Dziewczyny dziwią się zawrotnemu tempu życia gospodarza, który dużo czasu spędza w firmie, mało sypia i na okrągło pije kawę oraz napoje energetyczne. Pewnego razu Gosia znajduje go leżącego na podłodze.

Zobacz także

Ładuję...