M jak miłość | odc. 1550

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotrek odbiera w kancelarii niepokojący telefon, po którym natychmiast jedzie do domu. Ala, Lilka i Ewka szykują bistro do kolejnej kontroli. Znajdują mysz. Basia prosi Pawła, by zabrał ją z obozu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Kinga dowiaduje się, że Piotrek znów pracuje z Kamilą. Chłopak tłumaczy, że musiał zastąpić Gryca, który skręcił nogę. Żona ma jednak do niego żal, że jej o tym nie powiedział. Niebawem w kancelarii Zduński odbiera niepokojący telefon - przerażony Misiek mówi, że mama spadła ze schodów i jest nieprzytomna. Piotrek natychmiast jedzie do domu. Zabiera żonę na SOR. Ta sytuacja uświadamia mu, jak bardzo kocha Kingę. Ala, Lilka i Ewka szykują bistro do kolejnej kontroli. Niespodziewanie znajdują w lokalu mysz. Basia dzwoni do Pawła i prosi, by jak najszybciej zabrał ją z obozu. Wpadła w kłopoty za sprawą Damiana. Franka dostaje kolejne wiadomości od Krzyśka. Coraz bardziej boi się dawnego narzeczonego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...