Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3140

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Piotruś nagrywa pożegnanie dla mamy. Słowa żegnającego się ze światem dziecka są tak wstrząsające, że Berg postanawia dokonać w swoim życiu ważnych zmian. Sławek ogląda nagania zrobione przez Wojtka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Jarek codziennie odwiedza Piotrusia. Podczas jednej z takich wizyt widzi, że chłopczyk czuje się lepiej. Mały pacjent ma jednak nietypową prośbę: chce nagrać pożegnanie i przekazać je mamie do wysłuchania, gdy on już odejdzie. Berg, mimo oporów, w końcu się zgadza. Słowa żegnającego się ze światem dziecka są tak wstrząsające, że młody człowiek postanawia dokonać w swoim życiu paru ważnych zmian. Jak dowiaduje się Joanna, w przedszkolu Misi jest inne dziecko z podobnymi objawami, co jej córka - od miesiąca dostaje ataków histerii i autoagresji. Zdaniem wychowawczyni za tę sytuację odpowiada Zosia, dziecko z lekkim autyzmem. Franek idzie na spotkanie z graczem, który regularnie pokonuje go w internetowej rozgrywce. Okazuje się, że to... dziewczyna. Sławek ogląda nagania zrobione przez Wojtka. Wystarczą, by Madczak poszedł do więzienia, ale dla Cieślika to za mało. Nadal zamierza walczyć o zmianę prawa łowieckiego. Żaneta podpowiada mu sposób na wygranie tej wojny.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...