Strażnik Teksasu | sezon 2 odc. 21

(Walker, Texas Ranger: Rampage)

serial sensacyjny USA 1993-1994  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Z więzienia wychodzi Schroeder, oszust udający eksperta giełdowego. Jego umiejętności postanawia wykorzystać Walker, który chce aresztować handlarza bronią. Schroeder ma odegrać rolę bogatego kupca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Niezłomny stróż prawa Cordell Walker (Chuck Norris) ma za sobą wiele lat doświadczenia w walce ze złem. Zawsze spieszy na pomoc potrzebującym, nie bacząc na niebezpieczeństwo. Intuicja oraz znajomość sztuk walki sprawiają, że zawsze wychodzi zwycięsko z potyczek ze złoczyńcami. W jego misjach towarzyszy mu czarnoskóry przyjaciel James Trivette (Clarence Gilyard). Walker może również liczyć na wsparcie uroczej prokurator Alex Cahill (Sheree J. Wilson).

W tym odcinku

Dwaj chuligani terroryzujący okolicę zostają aresztowani przez Walkera i Trivette'a. Ich brat, bezwzględny przestępca, wpłaca jednak kaucję i odzyskują wolność. Tymczasem z więzienia wychodzi Schroeder, oszust udający eksperta giełdowego. Naciąga Trivette'a i Alex. Jego umiejętności postanawia wykorzystać Walker, który planuje aresztować handlarza bronią. Schroeder ma wziąć udział w akcji i odegrać rolę bogatego kupca.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...