Teleman

Normalni ludzie (1/12)

(Normal People)

serial obyczajowy Irlandia/​Wielka Brytania/​USA 2020  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Connell cieszy się wśród rówieśników popularnością, głównie dzięki swoim sportowym sukcesom. Marianne nie jest lubiana i sprawia wrażenie nieprzystępnej. Niespodziewanie rodzi się między nimi uczucie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Niewielkie miasteczko w zachodniej Irlandii. Nastoletnia Marianne (Daisy Edgar-Jones) nie przepada za towarzystwem rówieśników i uważana jest za samotniczkę. Często zdarza jej się wchodzić w konflikty z nauczycielami, a koledzy nigdy nie szukają jej towarzystwa. Connell (Paul Mescal) to jej zupełne przeciwieństwo. Odnoszący sukcesy w sporcie, przystojny chłopak cieszy się popularnością w szkole. Pewnego dnia zachodzi do domu Marianne, gdzie pracuje jego matka, Lorraine (Sarah Greene). Czekając na nią, nawiązuje kontakt z dziewczyną. To jedno przypadkowe spotkanie bardzo ich zbliża. Wkrótce więź nastolatków staje się coraz silniejsza. Nie chcą jednak mówić o swoich uczuciach nikomu w szkole. Fabuła serialu powstała na podstawie powieści autorstwa Sally Rooney o tym samym tytule.

W tym odcinku

Connell cieszy się wśród rówieśników ogromną popularnością, głównie dzięki swoim sportowym sukcesom. Pewnego dnia zjawia się w domu koleżanki, by odebrać pracującą tam matkę. W przeciwieństwie do niego Marianne nie jest lubiana i sprawia wrażenie nieprzystępnej. Niespodziewanie jednak rodzi się między nimi uczucie. Wspólnie postanawiają ukryć swój związek przed znajomymi.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...