Teleman

Wojny magazynowe (2)

(Storage Wars: Goodness, Gracious, Great Coats of Fire)

reality show USA 2017  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Handlarze ruszają do Moreno Valley. Dave upatruje sobie magazyn, którego zawartość wydaje mu się interesująca, ale narzeka, że są tam same rupiecie. Brandi i Jarrod nie dają się nabrać na te sztuczki.

Oglądaj w telewizji

Wt 22.06 22:00
Fokus TVlogo

Opis

Według kalifornijskiego prawa właściciel magazynu może zlicytować jego zawartość, jeśli wynajmujący przez trzy miesiące zalega z opłatami. Takie aukcje to gratka dla bohaterów programu, którzy żyją z handlu starociami. Licytacjom towarzyszą spore emocje - kupujący często podejmują decyzję w ciemno, ponieważ mogą oszacować wartość sprzedawanych przedmiotów, jedynie zaglądając do pomieszczenia z zewnątrz. Handlarze zwykle ostro rywalizują, czasem zdarza im się jednak zawierać sojusze taktyczne. W dziesiątym sezonie show zobaczymy m.in. Dana i Laurę Dotsonów, Emily Wears, Dave'a Hestera oraz Jarroda Schulza i Brandi Passante.

Tym razem handlarze starociami wyruszają na aukcję w Moreno Valley. Dave upatruje sobie magazyn, którego zawartość wydaje mu się interesująca, ale głośno narzeka, że są tam same rupiecie. Brandi i Jarrod nie dają się nabrać na te sztuczki, ale Hester i tak wygrywa licytację. W schowku znajduje sporo narzędzi, które może sprzedać z zyskiem. Zastanawia go dziwny kombinezon, który był w jednej z walizek. Postanawia zapytać o niego kaskadera.

Zobacz także

Ładuję...