Na ratunek 112: Sąsiad z siekierą (474)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Mąż Magdy pracuje w Norwegii. Pewnego dnia kobieta odkrywa, że ktoś niszczy jej auto. Okazuje się, że w sprawę zamieszany jest sąsiad kobiety. Mężczyzna uważa, że jego żona i mąż Magdy mają romans.

Oglądaj w telewizji

Śr 8.02 16:30
Polsatlogo

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Mąż Magdy od kilku lat pracuje w Norwegii. Pewnego dnia kobieta odkrywa, że ktoś niszczy jej samochód. Syn Magdy postanawia zamontować na parkingu ukrytą kamerę, by przyłapać wandala na gorącym uczynku. Okazuje się, że w sprawę zamieszany jest sąsiad kobiety, Karol. Rodziny jakiś czas temu popadły w konflikt. Mężczyzna ubzdurał sobie bowiem, że jego żona i mąż Magdy, którzy pracują w tym samym mieście w Norwegii, nawiązali romans. Proponuje Magdzie, by w ramach zemsty na niewiernych partnerach spędziła z nim noc. Kobieta jednak odmawia. Wkrótce potem agresywny sąsiad wpada do jej mieszkania z siekierą.

Zobacz także

Ładuję...