Na ratunek 112: Depresja nastolatki przyczyną nieudanej próby samobójczej / Podczas wakacyjnej imprezy na dachu budynku student dostaje udaru (245)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

15-letnia Patrycja jest nękana w szkole. Połyka znalezione u matki tabletki nasenne i tnie sobie ręce... Przyjaciele imprezują na dachu bloku. Bawią się w pełnym słońcu. Łukasz zaczyna się źle czuć.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

15-letnia Patrycja jest hejtowana w szkole i w internecie. Nie potrafi porozumieć się z rodzicami, ponieważ ukrywa to przed nimi. Pewnego dnia pod nieobecność opiekunów połyka znalezione u matki tabletki nasenne i tnie sobie ręce. Patrycję znajduje koleżanka z klasy. Grupa przyjaciół urządza imprezę na dachu bloku mieszkalnego. W pełnym słońcu bawią się, grillując i słuchając muzyki. Nagle Łukasz zaczyna się źle czuć. Chcą zejść, ale okazuje się, że drzwi do budynku zostały zamknięte. Tymczasem stan Łukasza się pogarsza.

Zobacz także

Ładuję...