Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3139

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Wyposażony w sprzęt szpiegowski Wojtek bierze udział w polowaniu. Madczak wymierza do niego z broni i strzela. Jarek i Eliza wyprawiają Piotrusiowi wspaniałe urodziny. Chłopiec niespodziewanie mdleje.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Wyposażony w sprzęt szpiegowski Wojtek bierze udział w polowaniu. Myśliwi od samego początku sięgają po alkohol. Szulc nagrywa wypowiedź prezesa Gontarskiego, który oznajmia, że Madczak, odpowiedzialny za postrzelenie Kajtka Cieślika, również był całkiem pijany. Niespodziewanie ten właśnie mężczyzna wścieka się na Wojtka, wymierza do niego z broni i strzela. Jarek oraz Eliza wyprawiają Piotrusiowi wspaniałe urodziny. Na przyjęciu występuje piłkarski mistrz żonglerki z Izraela. Chłopiec jest szczęśliwy. Niespodziewanie mdleje... Ula próbuje dodzwonić się do mamy, żeby przekazać jej dobre wieści - w końcu dostała długo oczekiwanej miesiączki. Zuza nie odbiera jednak telefonu. Dziewczynka może natomiast porozmawiać z Kariną. W rezultacie szefowa Kamila zostaje przez nią zaproszona na kolację. Podczas posiłku słyszy, że Ula nie jest biologiczną córką Hoffera. Robi to na niej duże wrażenie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...