Ukryta prawda | sezon 13 odc. 882

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Adam często odwiedza swoją siostrę i szwagra. Rodzice kobiety nie przepadają za zięciem - uważają, że córka zasługuje na kogoś lepszego niż ochroniarz. Adam zaczyna dostrzegać zmiany w życiu pary.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

22-letni Adam często odwiedza swoją siostrę Kingę i szwagra Darka. Mieszkają u teściowej, Stasi, w jej mieszkaniu razem z rocznym synkiem. Rodzice Kingi nie przepadają za zięciem, ponieważ uważają, że ich córka zasługuje na kogoś lepszego, niż zwykły ochroniarz. Tylko Adam lubi Darka. Widzi, jak szczęśliwa jest jego krewna, która przebywa na urlopie wychowawczym. Wkrótce mężczyzna zauważa spore zmiany w jej życiu. Dziewczyna tłumaczy, że mąż dostał awans. Kiedy jednak szwagier kupuje nowy samochód prosto z salonu, przestaje wierzyć w te wyjaśnienia.

Zobacz także

Ładuję...