Na Wspólnej | sezon 18 odc. 3138

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W szkolnej toalecie dochodzi do awantury między Majką a Magdą. Stres spowodowany kłótnią wywołuje u ciężarnej uczennicy akcję porodową. Zdzisław chce zemścić się na Stanleyu. Opracowuje śmiały plan.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

W szkolnej toalecie dochodzi do awantury między Majką a Magdą. Pierwsza z dziewczyn każe drugiej zostawić Ahmeda w spokoju. Stres spowodowany kłótnią wywołuje u ciężarnej uczennicy akcję porodową. Okazuje się, że Janina nie była pierwszą osobą oszukaną przez Stanleya. Jego ofiarami padło kilkanaście kobiet, którym ukradł łącznie ponad milion złotych. Niestety, policja nie jest w stanie odzyskać oszczędności życia Muszków. Zdzisław pragnie zemścić się na złodzieju. Szansę stwarza sam Amerykanin, kiedy umawia się za pośrednictwem portalu randkowego z Honoratą. Jej sąsiad przebiera się za kobietę, po czym idzie na spotkanie. Bergów coraz bardziej niepokoi stan Miśki - teraz zaczęła się moczyć. Wychowawczyni z przedszkola mówi Joannie, że jedna z przebywających tam dziewczynek, Zosia, ma lekki autyzm i bywa agresywna wobec innych dzieci. Wieczorem Bogdan dostrzega na rękach córeczki siniaki.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...