Teleman

Autostrada do nieba: Świeża lemoniada (7)

(Highway to Heaven: One Fresh Batch of Lemonade: Part 2)

serial obyczajowy USA 1984-1989
zdjęcie

W skrócie

Deke zaczyna zmieniać swój stosunek do samego siebie. Niestety, wtedy właśnie jego ojciec decyduje się go porzucić. Po wypadku Deke'a stracił nadzieję, że syn odniesie sportowy sukces.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Jonathan Smith (Michael Landon) jest aniołem, który przybywa na Ziemię, by pomagać ludziom. Na swojej drodze spotyka byłego policjanta Marka Gordona (Victor French). Razem przemierzają świat, wspierając ludzi w trudnych chwilach i ucząc ich miłości. W ten sposób wypełniają niebiańską misję Smitha.

W tym odcinku

Deke, dzięki pomocy Jonathana, powoli zaczyna zmieniać swój stosunek do samego siebie. Niestety, wtedy właśnie jego ojciec decyduje się go porzucić. Zawsze marzył o karierze sportowej, a kiedy nie udało mu się zrealizować tych planów, postanowił, że jego syn zostanie sportowcem. Od dziecka wychowywał go tak, aby ten spełnił pokładane w nim nadzieje. Po wypadku Deke'a stracił nadzieje i chce odejść od rodziny. Kiedy jednak widzi, że chłopak wraca do zdrowia i startuje w szkolnych zawodach gimnastycznych decyduje się powrócić do niego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...