M jak miłość | odc. 1549

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas kłótni Krzysztof ujawnia Lilce tajemnicę, którą skrywała jej matka. Rogowska namawia Jacka, by opowiedział jej o swojej córce. Okazuje się, że mężczyzna przed laty miał romans z Banachową.

Oglądaj w telewizji

Wt 14.02 5:35
TVP 2logo

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Banach zjawia się w warsztacie Bartka. Próbuje wyłudzić od Mateusza pieniądze. W zamian obiecuje, że zdradzi mu rodzinny sekret. Chłopak zdecydowanie odmawia i próbuje pozbyć się natręta. Wieczorem Krzysztof włamuje się do domu Krystyny. Okrada byłą żonę i upija się. Gdy spotyka Lilkę, podczas kłótni bez wahania ujawnia tajemnicę, którą od lat skrywała jej matka. Maria namawia Jacka, by opowiedział jej o swojej córce. Okazuje się, że mężczyzna przed laty miał romans z Banachową. W końcu zjawia się w jej domu. Chce poznać Lilkę. Krystyna jednak nie życzy sobie, by kontaktował się z dziewczyną. Przypomina o ich dawnej umowie. Tymczasem Kisielowa donosi Barbarze, że o odnowionej przyjaźni Marii i Kotowskiego plotkuje cała okolica. Sonia coraz bardziej martwi się o Janka. Dowiaduje się od Rafała, że jej narzeczony ochrania świadka koronnego. Żak i Leon zakładają nowy biznes. Postanawiają hodować gołębie pocztowe.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...