Ukryta prawda | sezon 13 odc. 880

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Witek prowadzi warsztat. Otrzymuje propozycję wejścia w spółkę ze znanym w okolicy kryminalistą Adamem. Kiedy odmawia, następnego dnia zostaje pobity. Doznaje poważnego urazu głowy.

Oglądaj w telewizji

So 10.06 14:30
TVN 7logo

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Witek prowadzi warsztat samochodowy. Otrzymuje propozycję wejścia w spółkę ze znanym w okolicy kryminalistą Adamem. Kiedy odmawia, następnego dnia zostaje dotkliwie pobity. Doznaje urazu głowy i zaczyna mieć problemy zdrowotne, m.in. zaburzenia pamięci. Po opuszczeniu szpitala nie jest już w stanie prowadzić warsztatu. Wyręcza go w tym żona Beata, która jednak źle się czuje w towarzystwie mechaników korzystających z braku dozoru. Kobietę wspiera siostra, Monika. Beata jest niezadowolona z faktu, że policja nie potrafi udowodnić winy bandycie, który pobił jej męża. Adam ma alibi i nie można powiązać go z tą sprawą.

Zobacz także

Ładuję...