Teleman

Wzór | sezon 4 odc. 69

(Numb3rs: Tabu)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostaje porwana córka biznesmena. Don i jego zespół próbują ją ocalić, choć ojciec odmawia współpracy z porywaczami. Powody porwania mogą okazać się inne od tych, jakie zakłada FBI.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bracia Don i Charlie wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Don Eppes jest agentem FBI. Charlie to genialny matematyk, który za pomocą wzorów i równań odkrywa tajemnice morderstw, porwań i aktów terrorystycznych. Połączenie tych niekonwencjonalnych metod działania sprawia, że bracia skutecznie walczą z przestępcami.

W tym odcinku

W nocnym klubie zostaje porwana Ella Pierce, córka bogatego biznesmena. Don i jego ekipa próbują odnaleźć dziewczynę, mimo, że ojciec Warren Pierce odmawia współpracy z porywaczami. W biurze FBI zjawia się Jeff Upchurch, ekspert od kidnapingu na całym świecie. Również Charlie włącza się do śledztwa. Dzięki analizie matematycznej, dochodzi do wniosku, że napastnicy dokonają kolejnej akcji. Jego przewidywania wkrótce się spełniają - napadają na bank. W zamian za uwolnienie Elli porywacze żądają zamknięcia zakładów przemysłowych, które jej ojciec zbudował w jednym z krajów Trzeciego Świata i świadomie zatruwał środowisko. Misja ratowania dziewczyny zaczyna przypominać pościg za przestępcami. Megan musi uporać się z emocjami, jakie wywołuje w niej prowadzona sprawa, która przypomina jej o nierozwiązanych problemach z ojcem. Tymczasem Liz domyśla się, że Don chce z nią zerwać, co komplikuje ich służbowe relacje.

Występują

Twórcy

Ładuję...