Na ratunek 112: Zły biznes (466)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Rozwódka Monika zaczyna współpracę z pochodzącym z Ukrainy Igorem. Znajomość przeradza się we wzajemną fascynację. Sielankę rujnuje inspektor z Urzędu Kontroli Skarbowej, Karol, który szantażuje parę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Rozwódka Monika rozpoczyna współpracę z pochodzącym z Ukrainy Igorem. Zawodowa znajomość szybko przeradza się we wzajemną fascynację i para zaczyna się spotykać na gruncie prywatnym. Ich sielankę rujnuje inspektor z Urzędu Kontroli Skarbowej, Karol. Mężczyzna szantażuje Igora i Monikę i wymusza na nich łapówkę. By uniknąć kolejnych tego typu sytuacji, mężczyzna w tajemnicy przed ukochaną wynajmuje magazyn poza miastem, związanemu z mafijną organizacją Borysowi. Prowadzi to do fatalnych skutków.

Zobacz także

Ładuję...