M jak miłość | odc. 1548

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Iza odwiedza matkę Amelki. Orientuje się, że kobieta jest terroryzowana przez agresywnego męża. Olek odkrywa, że ktoś szkaluje go w Internecie. Boi się, że kłamstwa zniszczą jego karierę.

Oglądaj w telewizji

Pon 13.02 5:30
TVP 2logo

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, miłosne problemy braci Marcina i Olka Chodakowskich oraz ich bliskich i przyjaciół.

W tym odcinku

Iza odkrywa, że Michał został nowym właścicielem wydawnictwa. Mariusz przebywa w ośrodku leczenia uzależnień. Ostrowski chce, by dziewczyna dołączyła do zespołu. Tego samego dnia Chodakowska odwiedza też matkę Amelki, z którą Szymek zaprzyjaźnił się w przedszkolu. Orientuje się, że kobieta jest terroryzowana przez agresywnego męża. Próbuje namówić ją, by zgłosiła sprawę na policję. Olek odkrywa, że ktoś szkaluje go w Internecie. Zaczyna obawiać się, że kłamstwa mogą zniszczyć jego karierę. Gdy Aneta zastaje w jego gabinecie Arka, nabiera podejrzeń. Prosi o pomoc Olewicza. Ten szybko ustala, że za falą hejtu pod adresem młodego chirurga stoi właśnie Karnowski, który chce przejąć jego stanowisko.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...