Ukryta prawda | sezon 13 odc. 879

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa prowadzi drogerię. Wraz z mężem dwadzieścia pięć lat wcześniej przeżyła tragedię. Ktoś uprowadził ich synka, Łukasza. Pewnego dnia do sklepu przychodzi mężczyzna, który podaje się za Łukasza.

Oglądaj w telewizji

So 10.06 11:15
TVN 7logo

Opis

Realistycznie przedstawione historie rodzin, których spokój został zburzony przez tajemnice, niedomówienia lub ingerencję osób trzecich. Każdy odcinek serialu to odrębna opowieść o bliskich osobach, które próbują radzić sobie w dramatycznej sytuacji.

W tym odcinku

Ewa prowadzi drogerię. Wraz z mężem Piotrem dwadzieścia pięć lat wcześniej przeżyła tragedię. Ktoś uprowadził ich synka, Łukasza. Kobieta nigdy się z tym nie pogodziła. Pewnego dnia do sklepu przychodzi mężczyzna, który podaje się za Łukasza. Twierdzi, że matka przed śmiercią powiedziała mu, kiedy został porwany. Tak znalazł w mediach informację o biologicznych rodzicach. Ewa i Piotr nie ufają mu, zwłaszcza że już wcześniej nieznajomi wyłudzali od nich pieniądze w zamian za nieprawdziwe informacje. Dopiero testy DNA dają potwierdzenie. Wkrótce na jaw wychodzi drugie oblicze chłopaka, który ma problemy z agresją.

Zobacz także

Ładuję...