Teleman

Wzór | sezon 4 odc. 68

(Numb3rs: Primacy)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostają odnalezione zwłoki mężczyzny. Zespół agentów FBI musi zagłębić się w świat internetowych gier RPG. Amita poszukuje informacji w tej sprawie. Zabójca uważa ją za swoją przeciwniczkę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bracia Don i Charlie wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Don Eppes jest agentem FBI. Charlie to genialny matematyk, który za pomocą wzorów i równań odkrywa tajemnice morderstw, porwań i aktów terrorystycznych. Połączenie tych niekonwencjonalnych metod działania sprawia, że bracia skutecznie walczą z przestępcami.

W tym odcinku

Don Eppes i jego ekipa prowadzą śledztwo w sprawie śmierci młodego mężczyzny, który spadł z dachu wysokiego budynku. Ofiarą okazuje się zastępca prokuratora okręgowego z Kansas City. Aby rozwikłać zagadkę jego śmierci, agenci muszą przeniknąć w tajemniczy świat gier komputerowych. Jest bowiem podejrzenie, że nieżyjący jest uczestnikiem internetowej gry, która polega na szukaniu w rzeczywistym świecie skarbów, do których prowadzą zaszyfrowane wskazówki, a zawodnicy porozumiewają się między sobą za pomocą internetu. Amita i Charlie odkrywają, gdzie najprawdopodobniej został ukryty następny szyfr. Trop prowadzi do tamy wodnej.

Występują

Twórcy

Ładuję...