Leśniczówka (298)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kasia i Konrad budzą się po wspólnej nocy. Lesiński wyznaje, że chciałby, aby każdy ich poranek tak wyglądał. Ruszczycówna jest zaskoczona jego słowami. Bogdan spotyka się z Miłką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Kasia i Konrad budzą się po wspólnie spędzonej nocy. Lesiński wyznaje, że chciałby, aby każdy ich poranek tak wyglądał. Ruszczycówna jest zaskoczona jego słowami. Po południu kobieta rozmawia z Anielą. Pyta, czy ktoś już zgłosił się do niej na portalu randkowym. Bogdan kończy ćwiczenia z rehabilitantem i spotyka się z Miłką. Chce wiedzieć, czy Szymon zgodnie z jego wolą wyprowadza się z mieszkania. Janusz pragnie, by pielęgniarka zniknęła już z życia jego ojca. Krzysztof świętuje zakończenie projektu dla firmy FAM. Zamierza iść z Ewą na uroczysty bankiet. Płowska jednak spotyka się z koleżanką, która załatwiła jej rozmowę kwalifikacyjną w dużej, renomowanej firmie. Po odsłuchaniu wiadomości od Majewskiego wraca do biura. Zastaje szefa w niedwuznacznej sytuacji z nową asystentką Czarka.

Występują

Zobacz także

Ładuję...