Teleman

Wzór | sezon 4 odc. 67

(Numb3rs: In Security)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Don jest przekonany, że naprowadził mordercę na trop ukrywanego świadka. Charlie postanawia udowodnić, że jego brat nie jest winny...

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bracia Don i Charlie wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Don Eppes jest agentem FBI. Charlie to genialny matematyk, który za pomocą wzorów i równań odkrywa tajemnice morderstw, porwań i aktów terrorystycznych. Połączenie tych niekonwencjonalnych metod działania sprawia, że bracia skutecznie walczą z przestępcami.

W tym odcinku

Ginie Leah Wexford, która była objęta programem ochrony świadków. Miała zeznawać w procesie przeciw zorganizowanej przestępczości. Mąż kobiety należał do mafii, a jej zeznania mogłyby pogrążyć szefa gangu - Alfreda McGurna, który odsiaduje wyrok w więzieniu. Okazuje się, że zabójca wszedł do domu kobiety pokazując odznakę FBI. Zastrzelił ją, a jej nastoletniego syna poważnie ranił. Na miejsce zbrodni przybywają agenci FBI. Don Eppes, który dzień wcześniej był z ofiarą na kolacji, obwinia się o jej śmierć. Tylko on wiedział, gdzie kobieta mieszka, a spotykając się z nią, doprowadził do niej mordercę. Załamany Don prosi Charliego o pomoc w wytyczeniu drogi ucieczki zabójcy. Ten postanawia udowodnić, że jego brat nie jest odpowiedzialny za śmierć Leah.

Występują

Twórcy

Ładuję...