Leśniczówka (297)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Beata pyta Norberta, czemu przedstawił się ratownikom jako jej chłopak. Do Jedynak przychodzą Edyta z Krawczykiem. Gałkowa zauważa opatrunek na jej ręce. Przyjaciółka mówi, że zrobiła sobie tatuaż.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Beata żąda od Norberta wyjaśnień, dlaczego przedstawił się ratownikom medycznym jako jej chłopak. Do Jedynak przychodzą Edyta z Krawczykiem. Gałkowa niepokoi się opatrunkiem na jej ręce. Przyjaciółka mówi, że zrobiła sobie tatuaż, który ma być symbolem wyzwolenia od mężczyzn. Katarzyna wręcza Anieli w LasPoście paczkę dla Maryny. Opowiada, że siostra bez przerwy rozmawia z Wojtkiem przez internet. Wpada na pewien pomysł, ale listonoszka błędnie interpretuje jej intencje. Hania próbuje namówić przygnębionego Jerzego na rozmowę z Krzysztofem. Majewski nie chce o tym słyszeć. Teodor przyjeżdża po syna do hotelu. Jadą razem do biura, gdzie na Krzysztofa czekają Czarek i jego nowa asystentka (Antonina Jarnuszkiewicz). Gdy dziewczyna zaczyna wspominać poprzedni wieczór, prawnikowi robi się coraz bardziej wstyd.

Występują

Zobacz także

Ładuję...