Teleman

Wzór | sezon 4 odc. 66

(Numb3rs: Robin Hood)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieznani sprawcy dokonują napadu na bank. Na miejsce przybywa drużyna Dona Eppsa i porucznik policji Walker. Po raz kolejny niezbędna jest pomoc Charliego i jego analiza matematyczna.

Oglądaj w telewizji

Pon 2.08 23:05
TV 4logo

Opis

Bracia Don i Charlie wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Don Eppes jest agentem FBI. Charlie to genialny matematyk, który za pomocą wzorów i równań odkrywa tajemnice morderstw, porwań i aktów terrorystycznych. Połączenie tych niekonwencjonalnych metod działania sprawia, że bracia skutecznie walczą z przestępcami.

W tym odcinku

Nieznani sprawcy dokonują napadu na bank. Na miejsce przestępstwa przybywa drużyna Dona Eppsa i porucznik policji Walker (Will Patron). Po raz kolejny okazuje się, że niezbędna będzie pomoc Charliego. Tylko on z pomocą analizy matematycznej może ustalić, które skrytki bankowe zostały okradzione. Wkrótce okazuje się, że jednym z poszkodowanych jest najemnik, któremu za wypełnienie zlecenia płacono złotem o ogromnej wartości. Następnymi okradzionymi są: złodziej antyków wywieziony nielegalnie z Iraku oraz handlarz narkotyków z Meksyku. Agenci FBI odkrywają, że człowiek, który dokonał tych włamań, rozdaje zdobytą fortunę na cele charytatywne...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...