Leśniczówka (296)

telenowela Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Rano Beata budzi się w swoim łóżku, a obok widzi Norberta. Chłopak wyjaśnia, że poprzedniego dnia omal jej nie potrącił. Pyta także, co ją tak przeraziło. Zibi tymczasem zabiera towar z lasu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Po śmierci nestora rodu Ruszczyców jego córki, Katarzyna (Jolanta Fraszyńska) i Maryna (Iwona Cichosz), próbują wieść normalne życie w tytułowej Leśniczówce. Nie jest to jednak łatwe, gdy w pobliżu swoje intrygi knują panowie z klanu Karczów.

W tym odcinku

Rano Beata budzi się w swoim łóżku, a obok widzi Norberta. Chłopak wyjaśnia, że poprzedniego dnia omal jej nie potrącił. Pyta także, co ją tak przeraziło. Zibi tymczasem zabiera towar z lasu, a Norbertowi radzi, by rozkochał w sobie Jedynak. Dzięki temu uniknie odpowiedzialności za wypadek. W domu, podczas porządków w kuchni Beata spada z krzesła. Norbert wzywa karetkę. Czesława pije kawę, mimo że jej tego nie wolno. Potem robi jej się słabo. Tadeusz postanawia zadzwonić do przychodni i powiedzieć, że lekarka bierze dzień wolnego. Ździebłowska jednak nie zamierza rezygnować z dyżuru. Nowacki i Michalak (Dawid Zawadzki) wspólnie patrolują ulice. Policjanci natrafiają na samochód Janusza. Udaje im się umieścić nadajnik GPS w nadkolu. Kinga próbuje się czegoś dowiedzieć od Kowalskiego na temat śledztwa, które prowadził z Nowackim i Wigrowskim przeciwko Karczom. Rzepecki ogłasza podwładnym, że ustępuje z funkcji komendanta.

Występują

Zobacz także

Ładuję...