Teleman

Wzór | sezon 4 odc. 64

(Numb3rs: Velocity)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Samochód wjeżdża w kawiarnię. Wśród ofiar jest jedna śmiertelna, a osiem osób zostało rannych. Samochód prawdopodobnie prowadził nastolatek Kyle Clippard. Don Epps rozpoczyna dochodzenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bracia Don i Charlie wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Don Eppes jest agentem FBI. Charlie to genialny matematyk, który za pomocą wzorów i równań odkrywa tajemnice morderstw, porwań i aktów terrorystycznych. Połączenie tych niekonwencjonalnych metod działania sprawia, że bracia skutecznie walczą z przestępcami.

W tym odcinku

Samochód wjeżdża wprost w kawiarnię pełną ludzi. Numery rejestracyjne wozu nie zgadzają się i policja przekazuje sprawę FBI. Wśród ofiar jest jedna śmiertelna, a osiem osób zostało rannych. Samochód prawdopodobnie prowadził nastolatek Kyle Clippard, który w stanie ciężkim trafia do szpitala. Dwa rodzaje obrażeń na jego ciele sugerują, że ucierpiał nie tylko w wyniku zderzenia, ale został również napadnięty bezpośrednio po kolizji. Ojciec chłopaka nie wierzy w to, że syn spowodował wypadek. Don Epps i jego agenci rozpoczynają drobiazgowe dochodzenie. Po raz kolejny okazuje się, że pomoc Charliego, genialnego matematyka, jest niezbędna. Wkrótce udaje się ustalić, że to samo auto uczestniczyło w kolizji sprzed trzech lat, w której zginęło dwoje ludzi, a sprawca wciąż nie jest znany. Kolejny trop prowadzi do nielegalnych wyścigów samochodowych. Tymczasem sytuacja w drużynie FBI wciąż jest niezręczna. Agent specjalny Granger został oczyszczony z zarzutu szpiegostwa, obawia się jednak, że nie uda mu się odzyskać zaufania przyjaciół i poważnie rozważa ofertę pracy w Biurze Prokuratora Generalnego.

Występują

Twórcy

Ładuję...