Rozwód. Walka o wszystko (28/40)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Brygidę coraz bardziej denerwuje zachowanie męża, Karola. Po tym, jak próbował samodzielnie wyrwać ich córce mleczny ząb, żeby nie płacić za dentystę, kobieta wnosi pozew o rozwód.

Oglądaj w telewizji

Pt 27.01 11:50
TVN 7logo

Opis

We współczesnym świecie dochodzi do coraz większej liczby rozwodów. Rozstanie wiąże się następnie z zapalczywą i często bezpardonową walką o majątek, nieruchomości, a nawet dzieci. Podczas procesów niektórzy nie cofną się przed niczym, by dostać, czego chcą. Każdy odcinek przedstawia losy jednej pary i przebieg ich rozwodu. Specjaliści, prawnicy, psychologowie, doradcy finansowi oraz mediatorzy, skomentują zachowanie małżonków i opowiedzą o różnych innych przypadkach, z jakimi mieli do czynienia.

W tym odcinku

Brygidę coraz bardziej denerwuje zachowanie męża, Karola. Po tym, jak próbował samodzielnie wyrwać ich córce mleczny ząb, żeby nie płacić za dentystę, kobieta wnosi pozew o rozwód. Skarży się też na partnera siostrze i teściowej. Popadł w przesadną oszczędność, którą usprawiedliwia zamiarem kupna domu dla rodziny. Brigidzie jednak nie podoba się bycie żoną skąpca. Jakiś czas później odkrywa, że ich wspólne konto jest puste. W dodatku policja informuje ją o zatrzymaniu syna, piętnastoletniego Huberta. Handlował ponoć narkotykami. Jak się szybko okazuje, chłopak chciał zdobyć pieniądze na własne potrzeby, ale też wspomóc finansowo rodziców, by zapobiec rozwodowi. Słyszał bowiem, jak kłócą się z powodu braku środków.

Zobacz także

Ładuję...