Teleman

Wzór | sezon 4 odc. 63

(Numb3rs: Hollywood Homicide)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do FBI trafia nagranie z domu gwiazdora Bretta Chandlera, na którym ktoś sfilmował zwłoki dziewczyny prawdopodobnie utopionej w wannie. Śledztwo komplikuje fakt, że Chandler jest sławny.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bracia Don i Charlie wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Don Eppes jest agentem FBI. Charlie to genialny matematyk, który za pomocą wzorów i równań odkrywa tajemnice morderstw, porwań i aktów terrorystycznych. Połączenie tych niekonwencjonalnych metod działania sprawia, że bracia skutecznie walczą z przestępcami.

W tym odcinku

Do biura FBI trafia nagranie z domu gwiazdora Bretta Chandlera, na którym ktoś sfilmował zwłoki dziewczyny, najprawdopodobniej utopionej w wannie. Śledztwo komplikuje fakt, że Chandler jest sławny i jego agent za wszelką cenę broni dostępu do niego. Gdy agentom FBI mimo to udaje się wejść do domu, na miejscu nie znajdują martwego ciała. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, gdy świadkowie potwierdzają, że widzieli poszukiwaną dziewczynę jak prowadziła samochód. Agenci przeczuwają jednak, że do zbrodni doszło naprawdę. David i Megan postanawiają odwiedzić pewnego chirurga plastycznego. Podejrzewają, że to dzięki jego interwencji dwie obce dziewczyny stały się do siebie łudząco podobne...

Występują

Twórcy

Ładuję...