Komisarz Alex 15: Oliwier (183)

serial kryminalny Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dochodzi do zabójstwa adwokata i jego żony. Niepełnosprawnemu synowi ofiar cudem udaje się wymknąć z miejsca zbrodni. Gosposia małżeństwa kieruje podejrzenie na biologiczną matkę chłopaka.

Oglądaj w telewizji

Czw 25.08 13:20
TVP HDlogo

Opis

Dalsze losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, Piotra Górskiego (Krystian Wieczorek), młodszego aspiranta Gustawa Bielskiego (Piotr Bondyra), komisarz Marty Grabskiej (Beata Fido), Lucyny (Magdalena Walach) i Niny (Karolina Nolbrzak), którzy z pomocą owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą skomplikowane śledztwa.

W tym odcinku

Dochodzi do zabójstwa znanego łódzkiego adwokata Stanisława Brodzkiego i jego żony. Niepełnosprawnemu synowi ofiar, Oliwierowi, cudem udaje się wymknąć z miejsca zbrodni. Zostaje znaleziony w pobliskim lesie, ale nie potrafi wskazać sprawcy. Gosposia małżeństwa kieruje podejrzenie na biologiczną matkę chłopaka, Sylwię Kiciuk. Kobieta w przeszłości była karana za posiadanie narkotyków. Podczas przesłuchania jednak wypiera się, jakoby miała związek ze sprawą. Policjanci niespodziewanie znajdują u jej konkubenta, Radosława Skoczylasa, kosztowności, które skradziono z domu Brodzkich w dniu morderstwa. Mężczyzna dowodzi, że on i jego partnerka weszli w ich posiadanie przypadkiem. Funkcjonariusze nie dają wiary tym tłumaczeniom. Tymczasem dochodzi do kolejnego włamania do willi Brodzkich. Tym razem ktoś opróżnił sejf mecenasa. Asystentka prawnika zeznaje, że mogły tam być akta sprawy gangu Toporka, w którą zaangażowany był Stanisław Brodzki. Górski i jego ekipa sprawdzają, czy przestępcom mogło zależeć na śmierci adwokata.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...