Teleman

Wzór | sezon 4 odc. 62

(Numb3rs: Trust Metric)

serial kryminalny USA 2007  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Furgonetka, którą jest przewożony szpieg Colby Granger, zostaje ostrzelana. Eskortowany agent ucieka skuty kajdankami z innym więźniem. Charlie pomaga Donowi w odnalezieniu jego kryjówki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Bracia Don i Charlie wspólnie rozwiązują zagadki kryminalne. Don Eppes jest agentem FBI. Charlie to genialny matematyk, który za pomocą wzorów i równań odkrywa tajemnice morderstw, porwań i aktów terrorystycznych. Połączenie tych niekonwencjonalnych metod działania sprawia, że bracia skutecznie walczą z przestępcami.

W tym odcinku

Okazuje się, że Colby Granger był szpiegiem. Jest przesłuchiwany przez FBI. Agent Kirkland uprzedza go, że podczas transportu z aresztu do więzienia spotka go coś złego. Wkrótce, podczas podróży, jego furgonetka zostaje ostrzelana przez niezidentyfikowanych sprawców. Tylko Colby i złączony z nim kajdankami współwięzień wychodzą cało z tej zasadzki. Były agent FBI musi uciekać, a jego byli koledzy ruszają za nim w pościg. Don prosi o wsparcie Charliego. Ten, przy wsparciu swojej dziewczyny, Amity Ramanjuan, ustala stopień prawdopodobieństwa tego, że Colby zdradził, a także co robi, gdzie się ukrywa i co zamierza...

Występują

Twórcy

Ładuję...