Dlaczego ja?: Poród w szkolnej toalecie wywołuje skandal (832)

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nauczycielka Marta Niedzielska widzi w toalecie uczennicę podczas porodu. Natychmiast wzywa pogotowie. 16-letnia Kaja wydaje na świat zdrową córkę, nie chce jednak powiedzieć kto jest ojcem dziecka.

Oglądaj w telewizji

Pon 20.05 10:40
Polsatlogo

Opis

Każdego dnia miliony Polaków, zmagając się z przeciwnościami losu szukają odpowiedzi na tytułowe pytanie. Serial inspirowany jest prawdziwymi historiami zwykłych ludzi. Każdy odcinek to inna opowieść o osobach, dla których życie nie zawsze bywa łaskawe. Widzowie śledzą ich zmagania z niecodziennymi kłopotami.

W tym odcinku

Nauczycielka Marta Niedzielska widzi w toalecie uczennicę podczas porodu. Natychmiast wzywa pogotowie. 16-letnia Kaja wydaje na świat zdrową córkę, nie chce jednak powiedzieć, dlaczego ukrywała ciążę, ani kto jest ojcem dziecka. Po szkole rozchodzi się plotka, że może nim być nauczyciel, Jarosław Kamiński, partner Marty. Ktoś donosi na niego na policję. Podejrzany o gwałt mężczyzna zostaje zawieszony w obowiązkach. Wkrótce okazuje się, że anonimowym informatorem był uczeń Kamil Lisiecki, który chciał zemścić się na pedagogu za złą ocenę. Ojcem dziecka Kai jest zupełnie ktoś inny.

Zobacz także

Ładuję...