Rozwód. Walka o wszystko (27/40)

serial paradokumentalny Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Podczas wesela Rafała i Nataszy dochodzi do skandalu. Matka mężczyzny przyłapuje synową podczas seksu z jego przyjacielem. Impreza zostaje przerwana, a pan młody od razu żąda rozwodu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

We współczesnym świecie dochodzi do coraz większej liczby rozwodów. Rozstanie wiąże się następnie z zapalczywą i często bezpardonową walką o majątek, nieruchomości, a nawet dzieci. Podczas procesów niektórzy nie cofną się przed niczym, by dostać, czego chcą. Każdy odcinek przedstawia losy jednej pary i przebieg ich rozwodu. Specjaliści, prawnicy, psychologowie, doradcy finansowi oraz mediatorzy, skomentują zachowanie małżonków i opowiedzą o różnych innych przypadkach, z jakimi mieli do czynienia.

W tym odcinku

Podczas wesela Rafała i Nataszy dochodzi do skandalu. Matka mężczyzny przyłapuje synową podczas seksu z jego przyjacielem Tomkiem. Impreza zostaje przerwana, a pan młody od razu żąda rozwodu. Jednocześnie próbuje zrozumieć, co się stało, ale kochankowie ukrywają przed nim prawdę. Kilka dni później Natasza oznajmia mężowi, że jest w ciąży. On razem z rodzicami żąda badań DNA. Potwierdza się ojcostwo Rafała. Jego rodzice zamierzają odebrać dziecko matce zaraz po porodzie. Tymczasem mężczyźnie udaje się wreszcie dodzwonić do Tomasza, który ukrywa się przed nim od dnia ślubu. Ten stwierdza, że Natasza jest oszustką i powinien mu dziękować.

Zobacz także

Ładuję...