Manhunt: Śmiertelna rozgrywka (8)

(Manhunt: Deadly Games: Join or Die)

serial sensacyjny USA 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Agent Brennan dochodzi do wniosku, że musi zmienić taktykę, jeśli chce ująć Rudolpha. Sprzymierza się z Embrym. Dziennikarka, która ujawniła historię o Jewellu, mierzy się z konsekwencjami tego czynu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Atlanta, 1996 rok. W trakcie olimpiady dochodzi do ataku bombowego. Ochroniarz Richard Jewell (Cameron Britton) ratuje od śmierci wiele osób i opinia publiczna ma go za bohatera. Niespodziewanie jednak artykuł dziennikarki Kathy Scruggs (Carla Gugino) rzuca inne światło na te tragiczne wydarzenia. Okazuje się, że agenci FBI podejrzewają Jewella o bycie zamachowcem. Media podchwytują temat i Richard szybko ściera się z ogromną falą nienawiści. Próbuje udowodnić, że jest niewinny, jednak śledczy mają własne zdanie. Materiał dowody według nich wskazuje jednoznacznie, że mają do czynienia ze sprawcą. Tymczasem zbrodniarz znowu atakuje. Kolejny wybuch zamiast wyjaśnić sprawę, rodzi tylko nowe wątpliwości.

W tym odcinku

Agent Brennan dochodzi do wniosku, że musi zmienić taktykę, jeśli chce ująć Rudolpha. Żeby to osiągnąć, sprzymierza się z Embrym. Dziennikarka, która ujawniła historię o Jewellu, mierzy się z konsekwencjami swojego czynu.

Występują

Twórcy

Ładuję...