Na dobre i na złe | odc. 789: Za zamkniętymi drzwiami

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Matylda ucieka z domu. Michał szuka jej po całym mieście. Kasia zastanawia się, czy zawiadomić Andrzeja. W końcu zgłaszają na policji zaginięcie córki. Nie wiedzą, że nastolatka ukrywa się u Niny.

Oglądaj w telewizji

Wt 30.04 6:00
TVP HDlogo

Opis

Dalsze losy personelu ze szpitala w Leśnej Górze. Lekarze muszą zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami medycznymi. Wielu z nich podejmie też decyzje, które odmienią ich życie prywatne.

W tym odcinku

Zbuntowana i nieszczęśliwa Matylda ucieka z domu. Michał szuka jej po całym mieście. Zdenerwowana Kasia zastanawia się, czy powinna zawiadomić Andrzeja. W końcu zgłaszają na policji zaginięcie córki. Tymczasem nastolatka ukrywa się u Niny. Odkrywa, że koleżanka ma sporo problemów. Zmaga się z agresywnym, uzależnionym od hazardu ojcem. Dziewczyny idą na spotkanie z dilerem. Potem znów sięgają po narkotyki i alkohol. Matylda zaczyna źle się czuć. W końcu orientuje się, że Nina jest nieprzytomna. Ostatkiem sił dzwoni do Wilczewskiego i prosi go o pomoc. Pielęgniarka Beata ma kłopoty z sąsiadami. Boją się oni zarażenia nowym wirusem i nie chcą jej wpuścić do bloku. Doktor Fisher trafia na dyżurze na wyjątkowo trudny przypadek. Musi pomóc chłopakowi, któremu piła odcięła palce. W Leśnej Górze ponownie zjawia się sympatyczny rolnik Robert Maciak. Przywozi tu swoją matkę, ale sam też ma pewien wstydliwy problem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...